Hakkımızda

HikmetAlpaslan müteahhitlik hizmetine ALPASLAN İNŞAAT TAAH. TURZ.SAN.TİC.LTD.ŞTİ. kuruluşu ile 1992 yılında halkımıza hizmet etmeye Denizli ilinde başlamıştır. 2003 yılında FAS İNŞAAT LTD. ŞTİ nin kuruluşu gerçekleşmiş 2012 yılına kadar her iki şirket de hizmet vermeye devam etmiştir. 2012 yılından sonra iki kardeş firma daha güçlü olması için birleşmeye gidilmiştir. Birleşme sonrası F.A.S İNŞ.MÜH.PVC.SİS.SAN.TİC.LTD.ŞTİ. olarak hizmet vermeye devam etmektedir. Firma temel ilkeleri katılımcı üretici her türlü fikir ve eleştiriye açık olarak çalışmayı kendisine felsefe edinmeyi  ilke haline getirmiştir. Firma yurtiçinde ve yurtdışında otel ve konut inşaatı sektöründe yer almış bugüne kadar Denizli’nin gözde semtlerinde konut üretimi gerçekleştirmiştir. Konut sektöründe ayrıca dekorasyon özelliği olan inşaatlar konusunda uzman olduğu gibi inşaat kesin hesap uzmanlığında  da çalışma alanı içindedir.  

MİSYON

Şirketin çalışma felsefesi Denizli’nin gözde semtlerinde özel yaşam alanları yaratmak,  ailelere huzurlu ve güvenilir konutlar üretmektir. Bize müracaat eden  insanların ekonomik imkanlarına göre kendilerini konut sahibi edindirmek  görevimizdir.  Her türlü imkanı müşterimiz adına hazırlamak onun mutluluğunu düşünmek ve garantili konutları üretmek için yola çıkmış durumdayız.

VİZYON

Kurumsal yapımızda görev alan bütün çalışma arkadaşlarımız müşteri memnuniyeti ve dürüst hizmet  etme anlayışıyla insan odaklı düşünmeyi kendimize görev edinmiş durumdayız. Yenilikle beraber teknolojiyi bir arada bulundurarak yaşam alanları inşa ederek müşterimize  sunmak en büyük arzumuzdur. Yaşam kalitesi açısından sağlıklı ve güvenilir inşa etmek müşterimizin güvenini kazanmak  asla vazgeçmeyeceğimiz  temel ilkelerimizdir.